Avatar uživatele
Kepler

Nejsou nakonec ta internetová rádia nakonec jen podvod?

Nemyslím v ČR, ale ta světová. Každé netové rádio, které jsem kdy stáhnul, se vyznačuje tím, že málokdy fungují a když tak nejsou toho žánru, které jdem preferoval. Samé kraviny. Jo a ještě když přepnu na několik dalších stanic, pořád mě tam irituje totéž, stejná skladba.A to jsem si těch internetových rádií stáhnul celou řádku…

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1243 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Arne1

Dokud jsem ještě byl v zaměstnání, tak jsem poslouchal buď český „Limonádový Joe“ nebo francouzské „Rádio Nostalgie“. Neřekl bych, že hrály stejné skladby.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Nevím co „stahuješ“, ale já jsem zcela nad míru spokojen s tune in. Rádia a žánry z celého světa.

https://tunein­.com/radio/Stre­am-Czech-Republic-r101232/

Upravil/a: autacek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Pořád stejná stanice? Tak to se mi nestalo. Našel jsem před lety nějakou českou platformu, tuším AB radio, které jsem nějaký čas používal, bylo tam dostupných možná 90 českých stanic včetně těch co vysílají klasicky a bylo možné si vybrat a poslouchat. Každé jiné. Nevím jestli ta platforma funguje stále, teď jsem ji nenašel, ale určitě fungují další. Nic jsem nestahoval, jen v prohlížeči vybral stanici a tlačítkem spustil přehrávání.

Že „populární“ stanice hrají furt to samé – to je jiná věc. Prakticky nevím o CZ stanici která by nehrála pořád US/UK hity dokola. Přitom jsme Slované a v okolních státech také muziku umí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Nevím, či mezi ně patří i moje oblíbené Country rádio. Tam zatím problémy nebyly žádné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Dlouho a k plné spokojenosti používám na androidu na smartphonech a tabletech:
https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.crystalmissi­ons.dailytunes&hl=cs&gl­=US

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MichaelOffic

Rock zone je dobrý radio.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1020 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Autacek:dík. to by šlo!

před 1243 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Arne: jde mi o to, že ať přepínám jak chci, pořád je tam stejná stanice.

před 1243 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Kepler: není v tomto případě chyba mezi klávesnicí a židlí? ;)

před 1243 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek