zjentek

Nepřijde vám často tak jako mi, že i tento web je založen na konkurenci, souboji, ovládání a spotřebě?

Výše zmiňované je obvyklé spíše v pracovní sféře a ve všech ostatních oblastech života, virtuální sociální sítě nevyjímaje. To zjentek, který je založený spíše na komunikaci, spolupráci, empatii a především jakéhosi průniku pod povrch věcí, to zde takto vnímá. Není to jednoduché, podobně založenou uživatelku annas už tento web prakticky pohřbil. Je tohle smyslem bytí a vývojem vpřed? A zde bych o odpověď poprosil zejména všechny ty, kteří mne kdy v historii nazvali či častovali debilem.

„Když za něco bojuji, musí to mít smysl.“ -zjentek

Pro hloupého každý hloupý. Děkuju.

😉👍👈

(A ještě podotázka: exituje mrkající smajlík, který se nesměje? Když tak prosím vložit do odpovědi.)

Nejlepší odpověď
led

Původní zaměření bylo jiné.

  • Měli se sem vkládat otázky a odpovídat na ně. Tak to bylo alespoň v rok jejího založení.
  • Později se to změnilo a začaly se honit body k získání co největších „uživatelských pravomocí“. A začal boj „o místo u koryta“, který je dodnes, bez ohledu na to, zda jde o starého, nebo nového uživatele. Mnozí z nich začali vytvářet i své virtuální „alter ego“, přirozeně s krycími jmény, aby se mohli vzájemně bodovat a tak si zvyšovali body. Ale charakter jejich příspěvků zůstal stejný.
  • mnoho uživatelů, i současných, sem přišlo, bez ohledu na dodržování jimi odsouhlasenými a potvrzenými pravidly této stránky (jinak by se nemohly zaregistrovat), aby v zájmu zviditelnění svého Ega si mohli veřejně ventilovat své „dětské a pubertální myšlení“ a bavit se. Bohužel právě kvůli nim a hlavně pro opravdu zbytečné porušování pravidel nejen této stránky, ale také společenské a jazykové kultury klesá úroveň této stránky. Mnozí opravdu znalí, dobří a slušní uživatelé, bohužel, právě proto odsud odešli.

Další odpovědi
jirka F

Příjde mě to tak často že si připadám jak v nějakém spolku. Než na poradně.