Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

ABBA byl fenomén, ale nyní,opravdu nevím…? Uvidíme.
Zajímavé je, že na koncertě v Londýně na pódiu budou 4 hologramy členů švédské skupiny ve své mladé podobě. Hudebníci se postavili před 160 kamer a ty zabraly každý jejich pohyb. 🙂

https://www.i­rozhlas.cz/kul­tura/hudba/sku­pina-abba-znovu-dohromady-nove-album-koncert_2109022021­_piv

Jejich nová píseň: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=hWGWFa3jznI&t=5s

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Viktorie II.

Proč neuvěřitelné, copak se ABBA vrací z Marsu? Prostě došly penízky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Hmm, jsem V ŠOKU! Tedy ne kvůli tomu, že se ABBA asi pokusí o comeback. Tam to vidím nějak jako Viktrorie II. – nemusely sice nutně dojít mergle, ale na druhou stranu každej zlaťák navíc dobrej, ne? ;) :D :D

Spíš mě děsí šíře záběru tvých informačních zdrojů – TENTO mě ale opravdu překvapil. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Nevím, taky jsem to zaregistroval. Zhruba před 13 lety byla ABBA v Praze s jakýmsi projektem. Já jako fanoušek a škudlil jsem sehnal lístek za 500 Kč. Zklamalo mne to, že písničky známé v určité úpravě měly jiné aranžmá, byly jinak nazpívané, takže to nebyl takový zážitek, jako po poslechu jejich nahrávek nebo shlédnutí filmu ABBA ve filmu. Tu jejich hudbu si rád poslechnu, ale dnes to asi nikoho neosloví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1022 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

marci: normálně mi spadla brada! ANO, JE TO POŘÁD TA STARÁ ABBA! Smekám!

před 1037 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Kelt: Tak ona nahrávka u ABBY nutně musí znít jinak. Ono i v nějakém dokumentu bylo, že běžná práce u nich vypadá tak, že ve studiu udělaj nahrávku a pak se (tuším Björn) zavře a mixuje tak dlouho dokud není s výsledkem spokojen… Takový výsledek zkrátka na živo nedostaneš…

před 1037 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Viktorie: že by jim došly penízky? Tomu nevěřím. Spíš mě udivuje, odkud berou tu šťávu.

před 1038 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Viktorie II.

Říkají Vám něco jména
Michael Jackson
Nicolas Cage
Mike Tyson
Kim Basinger
Dejdar
Bára Štěpánová
Charlie Sheen a spousta dalších světově známých osobností, kteří se topí a topily v dluzích. Proč by nemohla ABBA, skupina starců a stařen?

před 1037 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Viktorie II., mohla by, ale stejně tak nemusela.

před 1037 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek