marci1

ABBA byl fenomén, ale nyní,opravdu nevím…? Uvidíme.
Zajímavé je, že na koncertě v Londýně na pódiu budou 4 hologramy členů švédské skupiny ve své mladé podobě. Hudebníci se postavili před 160 kamer a ty zabraly každý jejich pohyb. 🙂

https://www.i­rozhlas.cz/kul­tura/hudba/sku­pina-abba-znovu-dohromady-nove-album-koncert_2109022021­_piv

Jejich nová píseň: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=hWGWFa3jznI&t=5s

Další odpovědi
Viktorie II.

Proč neuvěřitelné, copak se ABBA vrací z Marsu? Prostě došly penízky.

aliendrone

Hmm, jsem V ŠOKU! Tedy ne kvůli tomu, že se ABBA asi pokusí o comeback. Tam to vidím nějak jako Viktrorie II. – nemusely sice nutně dojít mergle, ale na druhou stranu každej zlaťák navíc dobrej, ne? ;) :D :D

Spíš mě děsí šíře záběru tvých informačních zdrojů – TENTO mě ale opravdu překvapil. ;) :D :D

Kelt

Nevím, taky jsem to zaregistroval. Zhruba před 13 lety byla ABBA v Praze s jakýmsi projektem. Já jako fanoušek a škudlil jsem sehnal lístek za 500 Kč. Zklamalo mne to, že písničky známé v určité úpravě měly jiné aranžmá, byly jinak nazpívané, takže to nebyl takový zážitek, jako po poslechu jejich nahrávek nebo shlédnutí filmu ABBA ve filmu. Tu jejich hudbu si rád poslechnu, ale dnes to asi nikoho neosloví.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

marci: normálně mi spadla brada! ANO, JE TO POŘÁD TA STARÁ ABBA! Smekám!

Dochy

Kelt: Tak ona nahrávka u ABBY nutně musí znít jinak. Ono i v nějakém dokumentu bylo, že běžná práce u nich vypadá tak, že ve studiu udělaj nahrávku a pak se (tuším Björn) zavře a mixuje tak dlouho dokud není s výsledkem spokojen… Takový výsledek zkrátka na živo nedostaneš…

Kepler

Viktorie: že by jim došly penízky? Tomu nevěřím. Spíš mě udivuje, odkud berou tu šťávu.

Viktorie II.

Říkají Vám něco jména
Michael Jackson
Nicolas Cage
Mike Tyson
Kim Basinger
Dejdar
Bára Štěpánová
Charlie Sheen a spousta dalších světově známých osobností, kteří se topí a topily v dluzích. Proč by nemohla ABBA, skupina starců a stařen?

nyjono

Viktorie II., mohla by, ale stejně tak nemusela.