zjentek

O čem vlastně je video níže?

Nerozumím jazyku>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=vdeJnFLNy7k

Odpovědi
aliendrone

Muehehehe, nadhodím PODLOŽENOU teorii, OK? 😉
Protože bubakin mává svatým obrázkem, který se pak přesune do paciny bubakinky, může jít o bubakinskou verzi POLE DANCE. 😁

Jasně, říkáš si – KDE je ale ta tyč? 😮
Uvažuj – VÁŽNĚ bys nechal bubakiny postavit něco takového? Není to věda, ale chce to fortel, musí se to udělat pořádně. Jinak by byl při produkci parádní držkopád! Ti líní lemplové by tyč na pole dance leda tak ohnuli a to ještě BLBĚ. Věř mi bejku, vím svoje. 😉 😁 😁