jirka F

Obchází Rokio celé Znojmo, nebo jen vlastní čtvrť?

Když vybírá automaticky automaty a nákupní vozíky.

Nejlepší odpověď
zjentek

Jakou čtvrť tvl, viděls tu ďuru někdy??? 😮 One Kaufland, one BauMax, that's it, that's all story, celý příběh, více tam toho nenasbírá! 🤷‍♂️

Další odpovědi
Rokio

Nejčastěji Kaufland. Dále pak nádraží. O něco méně M-centrum, nákupní dům Dyje a úřad práce.

BauMax Rokio téměř vůbec nenavštěvuje.

Tam, kde Rokio bydlí, automaty nejsou. Musí používat autobus, aby se dostal do jiných čtvrtí.

elkon

Somráky zná většinou celé město. Jsou to známé postavy. Otravují život všem.

aliendrone

CHTĚL BY, jenže ho vždycky zasekne nějaké dilema na přechodu pro chodce. Na kurz dopravní výchovy ZATÍM nenasyslil dostatek propisek (aby si mohl dělat poznámky), takže smol pachol. 😉 😁

aliendrone

Rokio>>> Co proboha TY prudíš na pracáku? NEBO snad ti za to platí (coby komickou kulturní vložku ve všednosti běžného dne)? 😉 😁