_136

Palety z amazonu jen za 59,– Kč ?

https://www.fa­cebook.com/6155697­4868822/posts/pfbid02Xs­XJ7ckQyg9JGJqD8u1NYv­nXEjJ5QPu6YMFyZ­NDrnzkKtczaYTYm­PytBNkKmgHt3l/?­d=n Co myslíte může to byt podvod hodně lidi už zaplatilo a čekají na paletu z amazonu za 59,– kč
Zdroj: Facebook

Nejlepší odpověď
Filip84

Na 100% je to podvod.

AMAZON.CZ není, přesměrovává na amazon.de.

Kdo chce kam … 😈 A za blbost se platí! 😎👌🤓

Další odpovědi
iceT

Můj chytrej chlap na to taky naletěl, akorát se jednalo o televizi, možná to ani nebyl Amazon, tak zaplatil těch pár korun z účtu. Od tý doby, to bylo asi před rokem, mi na mobil chodily zprávy z banky ve znění Potvrďte platbu kódem xxxyyy. Akorát chlap na účtu nikdy nic nenechá, tak si peníze nikdo ani nemohl přisvojit. Nakonec banka tyto pokusy sama zablokovala a poslala novou bankovní kartu a s novým pinem. Od tý doby je klid. A chlap se poučil, že takovým podobným nemá důvěřovat.

StarýPán

rezervovat objednat

odeslat

elkon

Proč se neptáš na podrobnosti v Amazonu?

Filip84

iceT: A to byl televisor taky za dvě libry, i s dopravou? 🤓😅

iceT

Myslím, že ano, ale je to dlouho, nepamatuju si podrobnosti.

Filip84

iceT: No jasně … Tak ale to je, asi, jasné, že nic nepřijde, viď? 🤓

To máš jak „klikačky“, co ti slibují, že ti zaplatí $0.10 za kliknutí. Jo, jasně, za to, že klikneš na odkaz, sjedeš dolů, potvrdíš, že jsi ho „přečetla“ a zavřeš (3 – 5s) ti někdo zaplatí Kč 2.50. Jo, a ještě o budulínkovi.

Za prvé, je to až, takže běžně ti chodí kliky za $0.01, $0.001, $0.0001. I za 0.00001. To za prvé. Za druhé, nemůžeš si vyklikat $ 1.00 a nechat si ho poslat na oučet, musíš vyklikat $100.00, nebo tak něco. A jak se dostaneš nad $90.00, tak ti začnou chodit jenom „nabídky“ za $0.00001 a "0.000001. Poskočíš do dalšího levelu, kde je ale výplata nikoli od $100.00, ale od $500.00 a – ejhle! – najednou ti choděj odkazy i za $0.10! Choděj …, přijdou 2×, nebo 5×, pak pár chvíli choděj za $0.01, občas $0.05, a zase dokolečka dokola!

Jenom na nalákání blbů, prostě! 😅

Filip84

Jako sorry, ale za Kč 59.00!? 🤷‍♀️ To se ti nevyplatí ani chystat, i ta paleta je dražší. Kdyby ta cena byla, řekněme, Kč 590.00, což máš něco přes EUR 20.00, tak to je tak, zhruba, na náklady, tj. paleta, že to musí někdo zapakovat, dát na to tu cedulku s cenou, tu cedulku musí taky někdo vyrobit, dát někde na web, atd., administrovat ty objednávky, řešit reklamace (rozbije se to po cestě, atd.), právo na odstoupení od smlouvy ve 14-ti denní lhůtě, etc. etc. etc.

Než to prodat za Kč 59.00, tak je ekonomičtější ty krámy naházet do containerů a zaplatit za jejich likvidaci. Taky to něco stojí, ale vyšlo by to levněji, než těch, cca, EUR 20.00 za paletu.