Avatar uživatele
Kepler

Platí tato moudrost beze zbytku?

Malý vyroste, ožralý se vyspí, nemocný se uzdraví, ale
blbec vždycky zůstane blbcem.
Nevím proč, ale spousta lidí se vytočí, když jim to řeknu. Čím to asi je?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone, Justin1 před 824 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Platí, ale můžeš ji říkat malému, ožralému, nemocnému, ale v žádném případě ne blbci. 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Justin1

Jsou i malí, kteří nevyrostou, jsou bohužel i nevyléčitelně nemocní, ale myslím, že se vytočili hlavně ti, kteří si představovali, že ta narážka na blbce míří na ně.

Je zajímavé, že když Náhlovský řekl, že už ze sebe nebude dělat blbce, místo toho bude dělat blbce z ostatních a začne s těmi, které má právě v publiku, tak to ty lidi nevytočilo, ale spíš rozesmálo. Zřejmě záleží na tom, jak moc vážně to s tím blbcem myslíš a jak moc se v tom vidí ti, ke kterým mluvíš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

A blbec zase zmoudří, no ne? Čili neplatí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Pozoruhodné. Možná se stýkáš jen s inteligentními lidmi, kerým dojde, že je zde možnost vztažení. Když to samé občas prohodím já, tak zpravidla jediná reakce je, že čumí jak bulíci. Tož ti gratula, já jdu vzpomínat. Kdybych jen poslouchal mutti, vždycky mi něco říkala ohledně mých styků se „špatnou společností“. jenže nwm co, bo jsem ji neposlouchal. :(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Palec za odpověď vyčerpávající možnosti s matematickou precizností. Blbé je, že to „blbec zmoudří“ je jen TEORETICKÁ možnost, v praxi to je něco takového, jako „ideální tekutina“ apod. věci. ;) :D :D

Avatar uživatele
Kepler

marci: máš pravdu, ale v případě těch blbců mě to fakt baví 😊

Avatar uživatele
marci1

Jo, to věřím, Tebe to baví, řekneš pravdu, ale blbec se z toho může zbláznit! 🙂

Nový příspěvek