Petromilka

Pokazila se mi americka lednice lg a chci se zeptat,neco v ni luplo a vyhodilo mi to hned pojistky,ma cenu to opravovat?

Dnes rano mi z niceho nic luplo v lednicce a hned vyhodila pojistky a do ted pri zapnuti do elektriky to porad vyhazuje a mam dotaz,zda to ma smysl nechavat to opravovat

Nejlepší odpověď
elkon

To ti na dálku nikdo nepoví. Zavolej „amerického“ opraváře. Ten podle závady řekne co dál.
Bude to nějaký zkrat, ale pokud by to bylo v přívodním kabelu, je to otázka pár korun. další ti poví servis.

Další odpovědi
plavcik

Chtělo by to diagnostiku servisním technikem. Sice dáš nějakou korunu za to, ale budeš vědět víc. Pak už je otázka jaká bude diagnóza, prognóza a finanční stránka věci a podle toho se dá rozhodnout jestli opravit nebo ne. Mnohdy to vypadá laicky, že to bude stát ranec, ale nakonec se vymění např. Součástka za pár korun a jede se dál. Mnohdy se to zase naopak vyhodí zbytečně… Záleží případ od případu.

Fred Oliver

Příspěvek smazán administrátorem.