zjentek

Pokud byste měli tu možnost vybrat si a posedět s celebritou/hvěz­dou/star, které by to byla?

Může jít o kohokoli ze současnosti (nebo i budoucnosti pokud už dnes má někdo zářnou) stejně jako z minulosti/his­torie a může jít o celebrity světového formátu stejně jako třeba o Jana Wericha či Jiřího Ledvinku. Prostě, napříč životem slavných, napříč časem.

Odpovědi
Rokio

Ladislav Špaček, mistr etikety.

INRI

TGM

Zdroj: https://gvkb.blog­spot.com/

Ametyst

Takových kandidátů mám.....Elon Musk. Josh Hawley z Missouri, Byron Donalds z Floridy, Nigel Farage. Mark Knopfler. Kevin O Sullivan z televize. Sebastián Gorka, syn maďarských emigrantů.