zjentek

Pokud do mě udeří blesk a já v tu ránu opustím tělo, dozví se kdy na Odpovědi.cz, že taky do zjenteka udeřil blesk?

Protože pak by se vědělo určitě, proč se už na nic neptá a nebylo by nikomu podivné.

Nejlepší odpověď
Tonda Káňa

Ne, nedozvíme. Leda by někdo z tvého okolí třeba použil tvůj účet a dal tím vědět, že jsi zemřel…

Takže až tvůj účet položí otázku typu „Věděli jste, že jsem zemřel?“, tak bude jasno 🤣🤣

Další odpovědi
Kelt

Mnoho lidí, kteří tady byli, se na určitou dobu odmlčelo. Možná je to nebavilo,možná už nežijí. Ale nikdo neví, jak se ten člověk jmenuje ve skutečnosti, tady se známe podle přezdívky.
A když někoho zabije blesk,utopí se, má autonehodu, tak to třeba oznámí, někde si přečteš parte, ale konkrétní jména neřeknou. Takže se zviditelni, řekni , že jsi Dušan Javorský narozený 1986, a bydlíš v Ostravě Mírová 49 a tady vystupuješ jako Zjentek. A když někdo z uživatelů si přečte parte, že čert odnesl Dušana Javorského , který bydlel v Ostravě na Mírové ulici 49 a měl 38 roků, tak ten uživatel tady podá důkaz, že Zjentek už se nikdy na nic nezeptá, protože není mezi námi.

aliendrone

Eh ty zjentku…
Nabízí se MNOHO možností vývoje situace.

1)Ten nářek legií žen, které přišly o zdroj alimentů a jásání parohatých manželů uslyší až v Austrálii. Črdelní dosah tedy ZARUČEN. 😉

  1. Mnoho „Pražáků z leknutí“ (ještě jim sláma kouká z bot) si myslí, že Prajzská je čtvrť někde za Zličínem či jiném konci světa. Potažmo nemohou zjentka ani znát. K jejich škodě, protože TA ÚLEVA (až se dozví, žes konečně zkapal 😉 ) je prostě mine. 🙂
  2. Elkon se zhroutí žalem a přestane navštěvovat tento web (beztak sem chodí jen KVŮLI TOBĚ). Případně mu z toho jebne a zaplatí provozovateli webu profi admina (či alespoň moderátora) na CELÝ ROK (přinejmenším). Ten se z vděčnosti o šíření o zjentkova parte postará. 😉 😁 😁
  3. Supermasivní slet breber (z chybějící kategorie HMYZ!) chtivých účasti na pohřbu svým dopadem překoná biblické katastrofy. Kobylky a tak podobně, však víš… Budou toho plná média. 😉

Stačí? 🙂

cappuccino

Nesmis sedet pod tim stromem a odhanet spacky! Tim znacne snizis riziko!

elkon

Bláboly na druhou.

Tonda Káňa

aliendron: S těmi alimenty a elkonem jsi to vystihl dokonale 😂👍Akorát jsi si teda u elkona asi vykoledoval zablokování (pokud tě teda už dávno nezablokoval 😀)

zjentek

Elkon tak třeba by se později dalo nějak zjistit, jak daný uživatel definitivně skončil.

Proč si myslíš, že je to automaticky blábol?