zjentek

Pokud existují možnosti úspěšně léčit naše vnitřní dítě, existují také možnosti léčit stejně úspěšně i naše vnější dítě?

Nejlepší odpověď
elkon

Kam na ty hovadiny chodíš? Zase moc hulíš. Léčit potřebuje tvá hlava.

Další odpovědi
Drap

Nemám zkušenosti. Žádné vnitřní ani vnější dítě nemám.

Rocker

Máme s manželkou jen jedno dítě a to je zdravé 😆

Disraeli

Drap, vnitřní dítě má každý dospělý, respektive každý, kdo už není dítě… Ale pokud s sebou nepracuje nebo se nezabývá psychologií, tak je mu to vědomě stejně k ničemu.

zjentek

Elkon>>> Co takhle nechat odpovědi na těch, kteří porozumí otázce? Ty se mezitím nadále drž názorů AI a tzv. serfování na webu, při tvém věčném hledání vlastní životní pravdy.