Lucyfer

Poradíte nejlepší špuntová (ev. i náhlavní) sluchátka na poslouchání metalu a rocku?

Co si myslíte o těch Sony 1000XM5?

Odpovědi
iceT

Chlap si pořídil sluchátka špunty Marshall, a říkal, že jsou to nejlepší sluchátka, co kdy měl. A že jich měl.

WhiteCrow

Šel bych do Audio-Technica ATH-M50×, in-ear sluchátka bych si na poslech metalu nekupoval, a to mám doma pár end-game kousků

Lucyfer

iceT Nevíte náhodou, které přesně? Je fakt, že ty mi nějak „vypadly“. V minulosti jsem měla Marshall náhlavní, ty „dvojky“, a byla jsem spokojená. Dokonce stále ještě přemýšlím, jestli si nekoupit ta drátová EQ , do zálohy, ještě nedávno jsem měla ty obyčejné Mode, ale asi mi je někdo ukradl. Ty už budou trošánek zastaralé a při mé smůle jsem si vybrala mobil, který už nemá tu „ďouru“ na sluchátka, tak bych to musela štelovat přes nějakou dokoupenou přepojku, ale věřím, že pořád hrajou líp než bezdrátová Buds 2 od Samsungu… to je katastrofa i na obyčejný poslech mluvení doma…