Avatar uživatele
Savier

Používáte spíše látkové nebo papírové kapesníky?

Já používám většinu času látkové, protože jsem alergik a astmatik…

Hlasujte v anketě
Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Drap, paul1, marci1, jirka F, Lurius, michalds před 1 dnem Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zjentek

Jiná odpověď

Co je látkový kapesník? 🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cappuccino

Papírové

Zasadne papirove, z hygienickych duvodu a hazim je do kose, takze se nikde nepovaluji.
Eklovalo by se mi, nosit pri sobe pouzity kapesnik anebo ho prat s ostatnim pradlem.

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Látkové

zásadně látkové. Nejsem sice astmatik, ani alergik, ale rozčiluje mne když se všude povalují papírové kapesníky. Další věcí je že takto se alespoň částečně pomoci přírodě a ne zaváděním elektromobilů a podobných nesmyslů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michalds

Papírové

Nemusím je prát.

Upravil/a: michalds

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Papírové

Látkové kapesníky nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Látkové

Bez komentáře.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
seraphico

Látkové

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Látkové

Raději látkové, papírové jen občas. Uvolňuje se z nich nějaký prach, nebo chemie, a potom i několikrát za sebou kýchnu.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Látkové

bavlna-len nebo co to je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Papírové

V čem papírové kapesníčky vedou, je operativnost – jen otevřete balení a vytáhnete vždy zcela čistý kapesník. A protože ho po použití vyhodíte, nemusíte se starat ani o jeho údržbu. Používání papírových kapesníčků je také výrazně hygieničtější než textilních, protože papírové kapesníky zabraňují šíření bakterií.
😄

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Papírové

Papírové a používám je opakovaně. Jsem alergik.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Papírové

Už spoustu let papirové.Ale když jsem bydlel u rodičů (asi do 20) jsme použivali látkové.

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
michalds

Savier: já jsem také alergik, proto používám papírové. Ty alergii nezpůsobují. Látkové se musí prát a prací prášek/aviváž spíše může dráždit, nebo způsobovat alergii.

Avatar uživatele
Filip84

cappuccino: To máš, jako hadry z kuchyně, nebo třeba ložní povlečení: ty kapesníky musíš prát zvlášť, na 95°C (nebo na 60°C ty barevné), musíš to někde skladovat, než toho je na pračku, docela hnus, tohle to! 🤢🙃

Avatar uživatele
Dochy

moc to řešíš. Na 60 s „bílým“ prádlem. (trenky, kalhotky, utěrky, ručníky). Pračka to zvládne a 60 by mělo být dost na zlikvidování případných breberek (radši bych 70, ale pračka se slušnou volbou teplot je nyní nedostatkové zboží)

Avatar uživatele
cappuccino

Filip84: naprosty souhlas!!

Avatar uživatele
marci1

Vzpomínám si, jak k nám přišel ajťák, vytáhl z kapsy posmrkaný kapesník a znovu se do něj vysmrkal. Chuťovka! 😄

Nový příspěvek