zjentek

Premiér Fiala je už od pohledu slizký a zákeřný. Proč s tím něco nedělá?

Naopak prezident Petr, jo tak ten je štramák, panečku. Je to už od podhledu sympaťák. Vůbec byste neřekli , že souhlasil s tyranským režimem pachájícím zvěrstva, jehož propagace a velebení byla posléze přirozeně zakázána, stejně jako u toho nacistického. Svůj souhlas s tímto režimem dával najevo tím, že se jej přímo účastnil jako nadaný obětavý rekrut a později také jako jeden z jeho vůdčích činitelů. Ale je to sympaťák, od pohledu, to se musí nechat. Podle mého je to dáno tím, že si hodně věří v tom smyslu, že je dobrým člověkem. O své dobrotě je přesvědčen. To naopak druhý Petr, ten premiér, si je IMHO vědom, jak je zákeřný a proto z hlediska sympatií výrazově tento Petr premiér zdaleka nedosahuje takové kvality, jakou díky své důvěře v sebe disponuje Petr prezident. IMHO by s tím Petr premiér něco udělat měl, aby získal podporu řadových občanů. Při jeho zjevu je mně coby občanovi totiž odporné dát mu svůj hlas, když nevypadá ani z poloviny tak jako Petr prezident, sympaťák. Petr Fiala by si , podle mého, měl více věřit a nebát se tak zoufale případného odmítnutí. Teprve pak bude také plně přijat! Děkuju.

https://d15-a.sdn.cz/d_15/c_im­g_QJ_0/to6HE.jpeg?fl=cro­,0,0,4096,2731%7Cres,256­0,,1%7Cwebp,75

Odpovědi
elkon

To jsou zase bláboly. Jdi raději něco dělat na zahradu.

Kelt

I hrubá slubka může ukazovat dobrého člověka. Ale ty můžeš mít svoje závěry.