David Ladman

Přijmuli by mě na Střední Policejní školu v Holešově i když jsem měl v 1 pololetí 2 trojky na vízo a v druhém..?

Chci se dostat na Střední Policejní školu v Holešově, ale moji rodiče mi prý říkají, že se tam nedostanu kvůli tomu, že jsem měl 1 pololetí v 8.třídě 1 trojku a v druhém pololetí 2 trojky, a tento rok v 9 třídě 1 pololetí budu mít doufám samý nebo jen 1 dvojku. I když teď to nevypadá nijak slibně. Fyzické testy bych zvládnul, trénuji, ale rád bych věděl jestli bych se tam dokázal dostat nebo ne i když jsem v 8. třídě měl trojky 1 a 2 pololetí.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
da ny

Ano

Zřejmě ano, když splníte všechny podmínka j přijetí.
Pracujte na znalostech ČJ, ať ty zápisy, hlášení a spis\, nejsou k pláči,
nebo pro smích… (slovní zásoba, vyjadřování, spisovní jazyk a pravopis).
Bude to, možná, Vaše „vizitka“ 😉

Drap

Ano

Špatná anketa, chybí jiná možnost. Zda tě vezmou ebo ne bude záležet i na počtu uchazečů, jak zvládneš fyzické testy, jaký máš zdravotní stav a podobně. Hlavně však bude záležet na tom, jak se ti podaří zvládnout přijímačky. Zaber, něco pro to udělej a určitě to vyjde.