cappuccino

Proč bývá právě třetí den na dovolené krizový? Existuje pro to nějaké vysvětlení?

Casto se kvuli tomu treba na lyzarskych kurzech nebo zajezdech zavadi tzv. oddychovy den. Proc je to prave po tehle dobe?
Mate nejakou osobni zkusenost?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Netuším. Moje krize byla vždycky poslední den, když jsem musela balit a vracet se.

Další odpovědi
Drap

Na žádné dovolené jsem nikdy neměl žádný krizový den a nevím ani o nikom normálním, kdo by na dovolené takové dny měl.

Kelt

První den jsi unavený z cesty, druhý den se přizpůsobíš, zvykneš si no třetí den se cítíš jako mistr světa. A máš chuť se předvést. A to pla i poslední den.

Rocker

Jsme v Egyptě už 6.den a žádný nebyl kritický,zatím naprostá pohoda.

Dochy

Je spousta různých vysvětlení… A žádné nemusí být to jediné správné. Po dvou dnech může být naakumulovaná únava po změně režimu.
Asi to moc nehrozí u dovolené typu vyvalím se na pláž. Ale spousta lidí jezdí na nějaké aktivnější akce a tam se to může snadno projevit.
Ta myšlenka „mistr světa amoleta…“ od Kelta má také něco do sebe.

Drap

Nesmysly stvořené novináří, bez jakéhokoli solidního podkladu aby měli o čem psát.

cappuccino

Smyslene to neni. To ti rekne kazdy vedouci skupiny.
I ja mam stejnou zkusenost z lyzarskych a vodackych zajezdu.

cappuccino

https://www.ho­rydoly.cz/zdra­vi/jak-rozlozit-sily-na-lyzarskem-zajezdu.html?_zn=aW­Q9Njg5NjEyNTQ1NTU5NzcyM­jc2M3x0PTE2NDk2Njg3NzkuM­TExfHRlPTE3MjA3­NzczMDAuNDA1fGM9MTdF­NTg0MEVCMEVDNDc5RjEz­QkZBNjdFNzg0O­UI3QUY%3D