zjentek

Proč chce chlap mít ženu?

Ve smyslu si ji uzurpovat, sám pro sebe 🤷🤷🤷

Nejlepší odpověď
Drap

Tak už jsme zkrátka geneticky upravení. Nedobře je člověku samotnému, i když to má také někdy výhody.

Další odpovědi
aliendrone

No vida, to je MOC dobrá otázka. Můj názor je, že jde o nějakou přírodní zákonitost. Až donedávna nebylo možné určit otcovství (dostatečně spolehlivě). Ostatně právě testy DNA odhalily to OHROMNÉ MNOŽSTVÍ „otců“, kteří vychovávají cizího parchanta v dojemně pitomém omylu, že je JEHO.

Jde prostě o snahu zaručit předání SVÝCH genů potomstvu, které budeš vychovávat/pracně se o ně starat. Když v této snaze neuspěješ, tak jsi z hlediska přírody DOKONALE SELHAL. 🙂

da ny

Dnešní mladší a mladé generaci už ani tak nejde opředání genů. Až polovina těchto mužů podle průzkumů NECHCE MÍT/plodit ŽÁDNÉ DĚTI……
Zbývají tedy asi 2 základní možnosti (s dalšími motivy) na „usurpování ženy pro sebe“. 😉
1.
Mít koho vést, peskovat, „chránit“ = omezovat/diktovat (psychicky vydírat/týrat a někdy i fyzicky, pro „neposlušnost, neschopnost plnit jeho požadavky“).
Mít koho vlastnit.

2.
Muž hledá „zabezpečení“ (někdy i finanční).
Zázemí, pohodlí.
Patří sem také ti, kteří se bez ženy (v roli matky) ani neuprdnou (nesamostatní, neschopní, líní, vyčůraní a mimoni)…
Požadují tedy pečovatelku, matku (vedení), služku, kuchařku, uklízečku a pradlenu. Obě skupiny mají „jistotu“ sexu (když je chuť a když to jde…), i bez minimální námahy, uhánění a „zadarmo“.
Existuje mnoho různých variant, kombinací a mutací … 😛

Savier

Chce ji oplodnit.

paul1

Vedle toho, že existuje přitažlivost zemská, je tady i silná přitažlivost ženská 🙂

zjentek

Aliene, no TO JE FAKT! Jakto, že není ničeho, co bys ty nevěděl? 😃

aliendrone

zjentek>>> Nezbytná to podmínka k získání a obhájení titulu „SVINĚ Z JESKYNĚ“!
Podrobnosti ti vyloží Pepa25, doufám. 😉 😁 😁