zjentek

Proč de facto nikde v Česku není prakticky možné narazit na podobné přirozené rituály?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=lQV3rEnA6cY

Má teorie je následující: Lidé žijící v dostatku se domnívají, že jsou vnitřně šťastní a tak nějak úspěšní (a tedy i chytří) i bez nich. Děkuju.

Nejlepší odpověď
da ny

Každá společnost, každé náboženství, má své" rituály", tradice a zvyk.
Máme zde různé krajové zvyky.
V rodinách nebo jednotlivec, může mít (a má), své rituály, tradice, zvyky.

Někteří lidé se, nejen domnívají, že jsou vnitřně šťastní, spokojení, (více i méně úspěšní).
O NI ve svém nitru šťastní a spokojení jsou…;-) Závisí a je to, jen na nich.....
Ty snad nejsi?

Další odpovědi
elkon

Strč si své teorie i s těmi kravinami do …

Rokio

elkon: Do Prahy? Do Pardubic? Do prčic? Do prkenné ohrady? Do prkýnka dubovýho? Do prtačky?