df

Proč je předabovaný film Po čem ženy touží?

A pojebali to. Proč? Jsem vytočený a přepnul jsem to raději.

Odpovědi
iceT

Tak ono se toho u dabinguv poslední době po*ebalo víc, mě třeba stačil starej Soukup na mladýho Lundgrena v Temný anděl, nebo se zachováním původního dabingu a změnou dialogů u Pirátů z Karibiku.
Prej je to kvůli právům a prachům.

Schluker

Protoze zdaleka ne vsichni jsou tak dobri anglictinari jako ty. Tak proto.

alik360

Tak se na to dívej anglicky když ti to tak vadí.

df

Tak podle jednoho zdroje je to proto, že televize musí platit práva a prý je levnější to předabovat. Co na tom, že zprzní celé dílo, hlavně, že se pár korun ušetřilo. Aneb, co na tom, že ten párek v životě nespatřil maso a je celé z mouky, soji a koření. Hlavně, že je levný.

Disraeli

Schluker, asi má na mysli DRUHÝ český dabing z roku 2020.