Lukas27

Proč je pro ženu těžké udělat shyb?

Nejlepší odpověď
elkon

Většinou nemá potřebnou sílu, ale některé to také zvládnou.

Další odpovědi
Disraeli

Odpověď je ve svalech a síle. Viděls, že by holky měly široká ramena a velké záda?
Ženské pohlaví má všeobecně i menší potenciál pro svalový růst, nehledě na cvičení, či posilování, tak od přírody jsou všeobecně dobnější a fyzicky slabší.

Kelt

Pro trénovanou to není těžké.

Hlada

K čemu by jí taková blbost byla dobrá? Stvořitel nebyl idiot.

paul1

S tím mám problém i já. Nejsem žena, ale mám 80+ a silové cviky už nedělám, jen tibeťany a prostná cvičení. Kdysi to bývávalo jiné, ale to už je pryč. Sem tam vypotím
nějaký dřep, nebo klik. Ale klikání s myší, to mi ještě jde 😁 .

_Bůh_

Příspěvek smazán administrátorem.