dust8

Proč se zpívá, že na ptáky jsme krátký, na ptáky jsme malý páky?

Nejlepší odpověď
annas

Proč? Mohu jen říct, jak to vidím já.

Pták vyletí ke hvězdám, my jako lidé nemáme dost možností, dost síly na to, abycbom ptáky využili k tomu dostat se ke hvězdám. Jak si to mnoho lidí přeje.

Ale je možné se jen na hvězdy dívat, každý sám si musí najít cestu, třeba i tu pomyslnou, která ho dovede ke hvězdám. Možná je to i dívka, s níž se setká, že ta je jeho pomyslnou hvězdou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.