dust8

Proč vlastně skončila hudební skupina Orlík?

Odpovědi
VaclavZeman

Skončili sami od sebe. Široké veřejnosti se jejich až rasistické texty nelíbily. Vyšly jim dvě alba, pokud si dobře pamatuji. A to druhé bylo nazvané právě Demise.

Já jsem Landu kdysi, před mnoha lety a mnoha kily, viděl na benzínce. Tehdy mě vezl kamarád a odskočil si. Takže jsem v autě seděl já a za mladým Josífkem přiběhl sám Landa, že má problém s autem, takže zda bych ho neodvezl. Já ho odmítl, navíc jsem řidičák neměl. A ani jsem ho už nezískal. Když jsem ani na potřetí neudělal zkoušky a vždy sebe a instruktorku pozvracel, tak mi radši vrátili peníze se slovy, abych se tam už nevracel. Děkuju.

Rocker

Tak nějak šli dál každý svou cestou.