cappuccino

Pujdete na festival Colours of Ostrava a poslechnete si Lennyho Kravitze?

Je to uz 19.7.
Ja to mam, bohuzel, trochu z ruky. Ale Lennyho bych rada videla.

Nejlepší odpověď
aliendrone

To mi zní trochu jako LGBT akce. 😉
Ne, na Lennyho nejsem zvědaff. Venkoncem jsem už „promáchnul“ celkem nedávno i akce, na které jsem chtěl, ale čas/život nedovolil, no. A to byly tady v Práglu, ne někde „Hic sunt leones (et zjentkas)“ v ostravských swampech. 😉 😁 😁

Další odpovědi
zjentek

👍👍👍😃😃😃

YES! 👌👌😛

jirka F

Ne jsem moc daleko z Orlických hor.

da ny

Ne.
Mám to z KV kraje trochu z ruky.
Mám jiné priority.
Byl by to drahá špás 😉
Nemám dovolenou, musím do práce…

elkon

Z toho už jsem „vyrostl“ a navíc je to víc než daleko.

Drap

Ne, jeto daleko a nemusím se účastnit takových věcí.

cappuccino

Tady alespon mala ukazka:
https://www.su­per.cz/clanek/ce­lebrity-nejvic-sexy-koncert-lenny-kravitz-oslnil-fanynky-v-ostrave-jedna-za-nim-prijela-az-ze-srbska-1506625#dop_a­b_variant=0&dop_sou­rce_zone_name=su­per.web.nextto­art

zjentek

Aliene, zažils někdy OSTRAVU!!! na vlastní kůži? Že ne? tak to NIC NEVÍŠ! ☝😃😛

aliendrone

zjentek>>> Myslíš „Banik pičo!“? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=f9jn5l3JU­AA&ab_channel=Trzi­RogiElwer

Pche, žabaři. Kde byli, když my SPARŤANÉ jsme „rozebírali bánskobystrický vlak“? 😉 Párkrát jsem tam byl, ale víš jak je to s těmi cestami do Polska… 😉 😁 😁

zjentek

Pravda, okolo Baníku je to humáč ale i tak zní furt lépe než „Banííík ty kráááááááso!“ 🤦‍♂️😁👊