HarpPlayer

Kdo zpívá píseň, v níž se zpívá „Shořela pojišťovna, kdo to srovná?… Úředníci jsou zaražení… nebyli pojištění“?

Nevzpomínáte si, který folkáč či folkové duo tuto píseň zpívalo – někdy v 80. letech minulého století?

Odpovědi
EKSOT123

Super. Našel jsem jen, že to je od Karla Plíhala, nebo že to také zpíval- ale název písně nevím. Zajímalo by mě to také.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.