zjentek

Také by vás zajímalo, jak situace pokračovala dále?

To mě dycynky může urvat, jak někdo točí celkem solidní obrazovej report a pak, V NEJLEPŠÍM, natáčení utne a decit… (hotovo)!>>>https­://www.youtube­.com/watch?v=L6HtDFo­a0Wk

Nejlepší odpověď
dust8

Takže někde tam točí a už mu praská okno před očima div neslepne a podle tebe by měl dál filmovat? To by taky nemusel pak ten mobil přežít a ne jen mobil. ;)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

dust8

Jééé jsem si spletl okno.

dust8

Takže někde tam točí a už mu praská okno před očima div neslepne a podle tebe by měl dál filmovat? To by taky nemusel pak ten mobil přežít a ne jen mobil. ;)