Vybral jsem si toto komunistické provolání, když jsem přelítl zprávy o Bahamách a řádění hurikánu. K tomu dešti, tam, kde létají letadla velmi často, tak neprší, například Mallorca. Rozbíjí se tak mraky. A není náhodou něco na likvidaci tornáda, hurikánu a dalších takových větrných smrští? Děkuji
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone před 1906 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Ne, naše sily a možnosti jsou nicotné. Akce člověka mohou mít jen regionální význam. Je třeba si uvědomit, že energie tornáda je jen tisícinou energie vodíkové pumy. Foukej hubou proti ventilátoru, vyjde to na stejno.
0 Nominace Nahlásit |
Ale pochopitelně že ano, umíme rozehnat tornádo či hurikán. Nejlépe v „zárodečném " stádiu. problém je, rozpoznat KTERÝ se vyvine a který samovolně zanikne (tuším, že k "dospělosti“ se propracuje cca 1 z 10 000+ takových bouří), ostatní samovolně a zcela neškodně zaniknou. Tedy, my umíme rozehnat i „dospělý“ hurikán, jen je to trochu kontraproduktivní, protože na to je s ohledem na energii takového jevu potřeba nic menšího než jaderná zbraň ráže desítek megatun. ;) :)
0 Nominace Nahlásit |
Člověk umí vytvořit mraky, které budou kondenzovat vodu v sobě. Každopádně to není vůbec lehká záležitost ani levná. Zrovna nedávno jsem koukal na dokument ohledně manipulace počasí.
Patrik Kořenář ( youtuber ) se zabývá různými vědeckými i nevědeckými mýty atd… Myslím si, že o tom mluví během videa o chemtrails.
Letadla právě pomáhají k vytvoření dešťového mraku, ale pokud není vlhkost ve vzduchu, tak je to problém.
0 Nominace Nahlásit |
… a kdo tvrdí, že neumíme ??? … umíme !!! … problém je spíš v tom, že oni nechtěj poslouchat …
0 Nominace Nahlásit |
To si opravdu netroufnu odhadnout.
Jen pro zajímavost o hurikánu Dorian, video natočené v oku hurikánu:
„Letka se vydala na průzkum v ranních hodinách 1. září, aby zjistila
důležitá data z hurikánu Dorian, který se v té době dostal do
nejvyšší páté kategorie. Část neuvěřitelných záběrů americký
Národní úřad pro oceány a atmosféru (NOAA) zveřejnil i na videu.
V prvních vteřinách letu je vidět průlet hustými oblaky s téměř
nulovou viditelností, ale po chvíli se objeví zcela nerušené a jasné
počasí, které se nachází v samotném oku hurikánu.
Na okrajích hurikánu však panuje zcela jiná situace. Vítr o rychlosti až
300 km/h doprovázejí mohutné deště a obrovské množství blesků, jak je
vidět i ze satelitní snímků pořízených koncem srpna“. 🙂
https://technika.denikplus.cz/veda-technika/1449-americky-pilot-vletel-primo-do-oka-hurikanu-dorian-naskytl-se-mu-neuveritelny-pohled.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
0 Nominace Nahlásit |
Není pravda, že na Mallorce neprší, protože tam létají velmi často letadla, které rozbijí mraky. Takže tento postup nejde použít …
0
před 1904 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
alien: rozbít jádro tornáda? O ničem takovém jsem si nepřečet ani v Blesku. Ale v Holywoodu jim to jde.
No jistě – pokud je to hurikán třídy 5, tak jsme mimo dosah, ale ty menší bychom zvládli. Rusové postavili třístupňovou fúzní bombu s projektovanou ráží 200MT, ale nakonec se lekli a třetí supeň neimplementovali, výsledná exploze nakonec tedy byla kolem 57MT, což stačilo k tomu, aby tlaková vlna oběhla 6× (!!) celý svět.
Jak říkám, rozhánět hurikán atomovkou je kontraproduktivní, tady si počti https://www.meteopress.cz/vysvetleni/proc-nemuzeme-znicit-hurikan-atomovou-bombou/
No jasně, už Sacharov dokázal, že výbuch nad 60 Mt je vlastně nesmyslný a většina energie by šla stejně nad atmosféru. Car bomba byla původně prý projektována na 100 Mt. To všechno je ale úplné hovínko proti tomu, co dokázala Krakatoa a geologicky starší výbuchy sopek a co nás ještě čeká v Yelowstone, až se ten supervulkán kotel pravdu nasere. Už měl prý bouchnout.