reika

TV LG43UR9100 – máte ji někdo?

Zdravím. Chci si koupit novou TV, padla mi do oka tato LG43UR9100. Máte ji někdo? Co na ni říkáte? Díky.

Odpovědi
da ny

Ne,
též se budeme rozhodovat kterou… (4K, obrazovku Oled, Qled).
Stačí do 15 tisíc, zde test:
https://www.spo­trebitelskytes­t.cz/televize/po­rovnanie?gad_sou­rce=1&gclid=E­AIaIQobChMI3cjA6ab3­hgMVka2DBx1-PQnvEAAYAyAAEg­JelPD_BwE
„Smart TV disponují množstvím moderních funkcí a technologií, mají zobrazovací schopnost LED, OLED nebo QLED televizorů. Největším mínusem u tohoto typu televizoru je vysoka cena, složitější ovládání či občasná poruchovost.“
Váš výběr se jeví, jako dobrý, v poměru cena x kvalita. Tak ať se povede kus! 😉
Mně „vypekla“ kombinovaná lednice po 5.5 letech (dobrá značka, menší /v 185, 3 55 cm/, střední cena, tehdy 15 tisíc).