Mr. Marek

Účastnili jste se někdy karaoke vystoupení? Jaké to bylo?

Co jste zpívali a jak jste se cítili?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne a ani v budoucnu se podobných aktivit nebudu účastnit.

Další odpovědi
da ny

Ano, několikrát. Bylo to prima, příjemná společnost.
Zpívali jsme to, co na nás vyšlo. Např. Sladké mámení, Holubí dům, Bedna od whisky, Zahrada ticha a další.

Emefej

Zúčastnil jsem se nepřímo. Na jedné zahraniční dovolené jsme bydleli v hotelu, který ležel v bezprostřední blízkosti karaoke baru. Poslouchali jsme to každou noc do 3 – 4 hodin. Bylo to otřesné, dodnes z toho mívám neklidné spaní. Slyším slovo karaoke a dělá se mi zle.

marci1

Účastnila a bylo to bezvadné. Zpěv mám ráda. Někdy se člověk diví, jak krásně umí jeho příbuzní nebo známí zpívat. Samozřejmě by měli mít lidé trošku soudnosti a pokud zpívá abnormálně falešně, zpívat si sám doma. 🙂 Doma si sama zpívám běžně.

Justin1

Ano, rád jsem to dělal na firemních večírcích (když ještě bývaly a na programu byla tato zábava) a užíval jsem si to. Moje oblíbené písničky jsou „Jednou mi fotr povídá“ a „Jarošovský pivovar“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.