Savier

Vadí vám, když někdo „vytahuje otázky z šuplíku“?

Udělal jsem to už dvakrát za dva dny.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Je mi to fuk

Pokud je otázka rozumně doplněna třeba podotázkou nebo vysvětlením, je to ok. Pokud ale dotyčný tazatel má pocit, že může vyždímat za otázku víc bodů a víc odpovědí, a že si jeho “geniální” otázky všimlo málo lidí, potom mi to vadí.

Další odpovědi
jirka F

Je mi to fuk

elkon

Jiná odpověď

Nevím, co tím myslíš.

Dochy

Ano, vadí

Zpravidla ano. Pokud někdo provede update jen proto, aby se otázka znovu zobrazovala na první stránce tak ano. Existuje jěn několik málo případů, kdy by to podle mně bylo OK. Ale úmyslná změna či skrytí otázky ani prosté obnovení staré otázky nejsou podle mně omluvitelné.

Savier

elkon: Aktualizoval jsem svoje staré otázky. Tím pádem se otázka, co jsem položil například před 300 dny zobrazila dnes.

Ametyst

Na dotykovém displeji jsem se uklikla při volbě odpovědi. 😮:-)