ludvikiv

Věděli jste, že jedna spermie obsahuje 37,5 MB dat?

Pri ejakulaci se uvolní asi 2,25 ml spermatu. Datová propustnost mužského penisu je tedy 1688 Terabajtů za sekundu. Ženské vajíčko je pak schopno odolávat DDoS útokům o objemu přes 1,5 Petabajtů za vteřinu a přitom propustí jediný datový paket. Mimochodem nejmenší buňka v lidském těle je spermie. Největší buňka je ženské vajíčko. Teď už víte, jak vzniklo pořekadlo „protiklady se přitahují“?

Odpovědi
Roman71

Zajímavý způsob, jak poučně a trefně převést proces oplodnění vajíčka spermií do IT slangu a při tom zachovat sdělovací hodnotu! :D

paul1

To není rozdílu mezi normální a línou spermií, které prý teď převažují?