cappuccino

Videli jste nekdy travesti show nazivo?

Odpovědi
Savier

Ano. Často se jich dokonce účastním. Děkuji.

da ny

Ano,
na maturitním plese dcery v roce 1998.
Ples uváděl Libor Baselides (moderátor, tehdy, ze Snídaně s Novou).

elkon

Nesnáším to, už jen z letmého pohledu na to je mi na blití. Je to zvrácenost.

zjentek

Nestraš 🤦‍♂️

cappuccino

Ja videla jednu fantastickou v Mnichove. A byl to zazitek neskutecny. Hlavne na me zanechalo dojem, jak z te fantasticke divy v prekrasnych kostymech a s fantastickym hlasem, byl pak po odmaskovani nenapadny drobny chlapek, ktery na konci zazpival pisnicku „Nechte nas zit“.
Na ulici bys ho prehlid, na podiu byl fantasticky!

ivo xxx

Přesně tak a pro mne „klasické“ dívky či ženy oblečené v děravých riflích na chvíli spadly z lopatky…