Rytíř

Všímáte si a přemýšlíte někdy nad tím, jak by vypadala alternativa liberální demokracie v praxi?

Odpovědi
elkon

Ne, nevím k čemu by to bylo. Mám jiné zájmy než se zabývat hloupostmi.

Pepa25

Alternativa k liberální demokracii, kterou tu nyní máme? To si moc nedovedu představit.

Drap

Jaká alternativa? To jako že všichni politici dělali vše tak, aby to bylo dobré pro běžné lidi? Nebo snad bez korupce a pro blaho svého národa? Tosi představit tedy nedovedu. Je to utopie

zjentek

Rytíř a přemýšlíš takto někdy, jak asi by vypadal echt poctivý člověk?

(Ha ha, možná takový bude ale hledat třa rozhodně mimo Črdel a asi mimo celou EU.)