Zacheus

Všimli jste si někdy, kolik autobusáků během přestávek na konečných užívá návykové látky?

Nejlepší odpověď
annas

Nevšimla jsem si, protože konečnou stanicí pro pro výjezd i příjezd autobusů, s nimiž jezdím, je garáž. Odtud autobus dojede na zastávku, tudíž konečná stanice se u nás netýká cestujících.

Co dělají řidiči autobusů na konečné stanici, netuším. Víte určitě, že berou návykové látky? Nebo vám dali ochutnat?

Také záleží na tom, co považujete za návykové látky. Pokud jen cigaretu, tak někteří kouří i v autobuse.

Další odpovědi
led

Miesto uvoľňovacieho cvičenia doprajú potešenie cigaretke a dobrej kávičke, alebo inému návyku: dobrému jedlu

Alesh

jj, kouří jich poměrně dost…

zjentek

Tož k téhle práci snů to ovšem patří, jako čapka k hlavě Samuela L. Jacksona, řekl bych…