Rytíř

Žili bychom jinak, kdybychom jako lidé nikdy nepoznali hodnotu času v rámci lidského života?

Nejlepší odpověď
Rokio

Pokud bychom byli nesmrtelní věkem, tak by to byla velká nuda a planeta by byla za chvíli přelidněná.

Další odpovědi
zjentek

Nechápu dotaz. Žádná hodnota času či čas samotný mě neovlivňuje 🤷‍♂️💁‍♂️🙏

(BTW, zdravím tě, příteli Arcimozku! Hned jsem tě poznal… Chválím nick 👍👍👌)