Rokio

Zná jeden konkrétní uživatel Odpovědi.cz anime Boku no Hero Academia?

Tato osoba často píše, že hrdinové mlčí. To učí na škole pro hrdiny v tomto anime.

Odpovědi
elkon

Vystudovaný, nebo aspoň kultivovaný člověk když se chce zeptat, tak by se měl umět ptát přímo, ne ve třetí osobě. A známé úsloví není potřeba komentovat, jeho význam každý (kromě tebe) pochopí.

Tonda Káňa

😂😂