Avatar uživatele
MonkeyKing

Co děláte hned po probuzení?

Jaké jsou vaše první činnosti?

Zajímavá 0 před 86 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Otevřu oči.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Záleží na okolnostech. Zpravidla otevírám oči (nejčastěji), ale stalo se mi nejednou i to, že současně bleskově šlapu na brzdu a zběsile kroutím kolečkem. Tzv. probuzení typu „celkem hnus“. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Jdu uvařit vodu a hodím do sebe půllitr kombinace horké a studené vody. Pak si dám bleskovou studenou sprchu ve směru krevního oběhu a po ní černý čaj a kávu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Vstanu a jdu se vymočit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

Zuřivě masturbuju 😈😂 Sranda…
Po probuzení se většinou ještě chvíli převaluju v posteli a pak si jdu umýt zuby.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Chvíli ještě ležím a potom jdu na WC. Pak si beru lék na tlak, no a pak něco sním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Bude to znít neuvěřitelně, ale já napřed přemýšlím. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ Mimo jiné nad sny, jestli tam třeba něco nenajdu, nevyhrabu. Také se při jednom (když už jsem tady 🤦‍♂️) hned podívám „do archivu“ všeobecně, co tam ještě zůstalo a co naopak po tomto probuzení je už definitivně pryč. 😃

@elkon: Pokud na zvýšení, tak proč to zobeš, jako, však přijď hned po ránu sem a tady budou po předchozí noci nějaké mé příspěvky no a přečtení pro tebe bude na optimalizaci nízkého tlaku naprosto ideální, tvl!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Hledám brejle. Pak už se to liší podle okolností.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Snažím se otevřít oči. Pokud se zadaří (teď budu za blba), vemu mobil, kouknu co nám „nakecá“ předpověď počasí, „prolétnu“ a vymažu mejly a pokud se probudí už i manželka, snažím se „vstát“ znova do dalšího „bolavého“ dne. Vzhledem k mému „pokročilejšímu“ věku to někdy trvá déle. O pracovní činnosti se ale zřejmě nejedná. 😁

Upravil/a: Jiří Bohumil

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Quentos>>> Správný přístup, hodnotím! 😅

Avatar uživatele
aliendrone

Savier >>> Když si tak zpětně vybavuji tvé odpovědi i dotazy, tak mi na mysl přichází. že za minulého režimu (především v jeho ranných fázích) by ses měl DOBŘE. Tvé ohromné mozoly by totiž vedly k dojmu, že máš „správný proletářský původ“. 😉 😁

Nový příspěvek