MonkeyKing

Co děláte hned po probuzení?

Jaké jsou vaše první činnosti?

Nejlepší odpověď
Rokio

Otevřu oči.

Další odpovědi
aliendrone

Záleží na okolnostech. Zpravidla otevírám oči (nejčastěji), ale stalo se mi nejednou i to, že současně bleskově šlapu na brzdu a zběsile kroutím kolečkem. Tzv. probuzení typu „celkem hnus“. 🙂

quentos

Jdu uvařit vodu a hodím do sebe půllitr kombinace horké a studené vody. Pak si dám bleskovou studenou sprchu ve směru krevního oběhu a po ní černý čaj a kávu.

Drap

Vstanu a jdu se vymočit

Savier

Zuřivě masturbuju 😈😂 Sranda…
Po probuzení se většinou ještě chvíli převaluju v posteli a pak si jdu umýt zuby.

elkon

Chvíli ještě ležím a potom jdu na WC. Pak si beru lék na tlak, no a pak něco sním.

zjentek

Bude to znít neuvěřitelně, ale já napřed přemýšlím. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ Mimo jiné nad sny, jestli tam třeba něco nenajdu, nevyhrabu. Také se při jednom (když už jsem tady 🤦‍♂️) hned podívám „do archivu“ všeobecně, co tam ještě zůstalo a co naopak po tomto probuzení je už definitivně pryč. 😃

@elkon: Pokud na zvýšení, tak proč to zobeš, jako, však přijď hned po ránu sem a tady budou po předchozí noci nějaké mé příspěvky no a přečtení pro tebe bude na optimalizaci nízkého tlaku naprosto ideální, tvl!

Filip84

Hledám brejle. Pak už se to liší podle okolností.

Jiří Bohumil

Snažím se otevřít oči. Pokud se zadaří (teď budu za blba), vemu mobil, kouknu co nám „nakecá“ předpověď počasí, „prolétnu“ a vymažu mejly a pokud se probudí už i manželka, snažím se „vstát“ znova do dalšího „bolavého“ dne. Vzhledem k mému „pokročilejšímu“ věku to někdy trvá déle. O pracovní činnosti se ale zřejmě nejedná. 😁

zjentek

Quentos>>> Správný přístup, hodnotím! 😅

aliendrone

Savier >>> Když si tak zpětně vybavuji tvé odpovědi i dotazy, tak mi na mysl přichází. že za minulého režimu (především v jeho ranných fázích) by ses měl DOBŘE. Tvé ohromné mozoly by totiž vedly k dojmu, že máš „správný proletářský původ“. 😉 😁