Avatar uživatele
Edity

Co se bere jako ohrožení života?

Mě přivezly se zápalem plic a byl jsem na kyslíku teď mám kyslík 95 a odpojili mě z kyslíku mám jen kanilu a barů nitrožilní léky jsem furt v ohrožení života nebo už ne ?
Mám jen horší trombotest krev

Zajímavá 0 před 12 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Jako ohrožení života se považuje stav, kdy je ohrožena tělesná funkce tkající se důležitých systémů organismu, například dýchání, především srdce nebo mozku.

Váš stav zní, že se zlepšuje, což je dobře. Kyslíková nasycenost 95 procent vám zajišťuje dostatek kyslíku pro všechny orgány a tělesné funkce. Pokud však můžete normálně dýchat, nejste na ventilátoru a vaše vitální funkce jsou stabilní, pravděpodobně již nejste v bezprostředním ohrožení života.

Horší trombotest může znamenat zvýšené riziko krevních sraženin, což může taky vést k potenciálnímu ohrožení zdraví nebo života. Ale záleží na konkrétní hodnotě a dalších okolnostech.

Důležité je však konzultovat všechny zdravotní obavy a otázky s lékaři, kteří vás léčí. Oni mají nejlepší povědomí o vašem zdravotním stavu a mohou poskytnout přesné a individuální doporučení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
df

Byl jsi očkovaný proti covid19?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Těžká nemoc či velmi vážné zranění.

Domnívám se, že v ohrožení života jsi tehdy, pokud bez léčby bys zemřel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

„mám jen kanilu a beru nitrožilní léky“ je informace k ničemu, protože je zásadní, CO v té infuzi máte. Takže leze odpovědět.
Asi po sté: svůj zdravotní stav řešte s lékaři, ne na internetu!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

******Jsi zřejmě magor, který není schopen zeptat se doktora. S tebou to bude asi vždy problém.******

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Predpokladam, ze nejsi nemy?! Tak se zeptej v nemocnici. Anebo se nechces zeptat, protoze ti rikaji to, co nechces slyset?? Tak si dupni! To delaji 5lete deti!! Na vic rozumu nemas!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Edity

Ne

Avatar uživatele
Dochy

  • Ne – co?
  • Ne, pane!

😉 Doprkýnka když odpovídáš, chtělo by to dát vědět na co odpovídáš 😉
Po krátkém pátrání docházím k názoru, že „NE“ mělo znamenat „Ne, nejsem očkovaný na Covid“

Nový příspěvek