plebs

Co se honí v hlavě osobě po požití THC a amfetaminu?

Proběhlo tiskem napadl náhodného řidiče po požití uvedeného šňapsu.

Odpovědi
Savier

Toho člověka pravděpodobně sžírála závislost na návykových látkách. V pokročilém stádiu je bežná agrese a nevyzpytatelné chování.

Disraeli

THC a amfetamin/metam­fetamin (obojí je v podstatě SKORO totéž, tedy pervitin) se nedají moc srovnávat. Vedle amfetaminu je THC v podstatě něškodné kotě. Kdežto drogy jako perník, koks, heroin, atd. jsou jedny z těch nejhorších, nejškodlivějších.
Jaké má amfetamin, případně pervitin příznaky a co může způsobovat se dá snadno vyhledat… ale co se odehrává v hlavě osoby, která ho užila? Mnoho různých věcí. To je jako se zeptat, co se honí v hlavě opilého muže. Vidíš, že na to nejde moc odpověděť. A co se honí v hlavě (myšlenky) není až tak podstatné – tady je to o psychickém stavu, o pocitech, které to vyvolává, které povzbuzuje nebo utlumuje (a myšlení právě tyto látky kolikrát utlumují, do popředí jdou různé látky, které ovlivňují mozek a chování). Člověk tady neraguje ani nemyslí nějak racionálně. Kolirkát vůbec nemyslí, jen jedná (v negativním slova smyslu, nějak reaguje na vnější impulzy/podněty, případně na halucinace – podle toho, jak na něj ta droga působí a co v něm vzbuzuje).
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Amfetamin#%C3%9A%C­4%8Dinky

Takže: je to individuální, protože každému se může v hlavě honit něco jiného, na každého může droga nebo nějaká látka zapůsobit trochu jinak a hlavně – jaký druh a jaké množství těchto látek si vzal a v jakém poměru. Ale ani odborníci – toxikolog, doktor a psycholog (kteří by toho dotyčného zkoumali) by ti na to nedokázeli přesně odpovědět.
Na „téhle“ zprávě (jako VŽDY samozřejmě bez zdroje ;)) není nic překvapivého. Pervitin způsobuje mj. agresivní chování a stojí za mnohými zločiny nebo přestupky. Ano, asi to zkombinoval s THC, ale to tam asi nemělo nějaký větší význam. Samotný amf./metamf. je destruktivní sám o sobě.
Existují horší mixy (jako i těch nejhorších/nej­tvrdších drog), např. speedball aj. což je extrémně nebezpečné.

Rokio

Že je králem světa. Drogy umocňují emoce. Kromě toho i zesilují účinky léků (kladné i záporné).

df

Nejlepší to bude zažít osobně, víš jak. Co budeš mít z keců? Tak si ty látky sežeň a vio.

zjentek

Určitě v bembeřici honí se tzv. svoboda v pravém smyslu slova bo po šmakuládě (sňapsu (;) se náhle vyjeví jen ty správné ryzí a nefalšované limity způsobu života ohraničující plně a komplexně vše čeho je opojený bobík taktéž plně a komplexně schopen ovšem trochu problém může bobíku vyvstat s agresivitou neboť pravda a láska hluboké duše při THC + amfetaminu se často hrubě bije s okolím světa což však následně může vyřešit trošku vyšší level v podání LSD kde následuje již spanilá jízda bez okolních vlivů přímo ke kořenům ryzí duše a jejím bezprostředním nelíčeným krásám mnohdy jinak potlačovaným a pozor- nevynechat rovněž možnost pro správnou cestu k vlastnímu opojnému psyché též olíznout žábu bo následně jsme už jen jako beránek boží který ač spící vše správně vidí vnitřním okem spravedlivých 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ (nic jsem nebral- přísahám).

Jinak odpověď č.2 bobíkovi se hlavou honí chemie stejně jako by neužil neb snil neb miloval neb se bál jen honící se hlavou látky mají případ od případu rozdílné složení které je podepsáno pod činem 💁‍♂️💁‍♂️💁‍♂️

Drap

U každého to může být něco jiného.