Avatar uživatele
Savier

Co se stane, pokud muž užije Postinor?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Filip84 před 12 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Zřejmě se nestane nic. Nikdy jsem to ale nezkoušel.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Copak: jsi si „zobnul“? 😈 Tak už to nedělej! 🙄😜😂

Ne, vážně: „donutil“ jsi mne prostudovat k tomu compendium.

V podstatě ptáš-li se na účinky samotné účinné látky na organismus muže, tak jsou – logicky – žádné. 😅 Prostě a jednoduše to sežereš, vychčiješ, vysereš, vypotíš – jako jakoukoli jinou účinnou látku, a tím končí celý příběh. 😅

Levonorgestelum, účinná látka Postinoru, nemá prakticky žádné risiko ani při předávkování, takže ze samotného užití jedné tablety mužem mu, prakticky, nic nehrozí.

Jiná věc je, že Postinor, jako jakékoli jiné léčivo, má možné nežádoucí účinky a spoustu kontraindikací.

Mezi nejčastější nežádoucí účinky patří nauzea (=se pobliješ), průjmy (=se posereš), no a potom bolest hlavy a únava. Velmi vzácné jsou poruchy kůže, jako kopřivka, vyrážka, pruritus (=tě svrbí!), atp. Opravdu: „na umření“! 🤓😂

S kontraindikacemi je to horší. Krom alergie na účinnou látku, kterou nemůžeš vědět, protože nikdo, poněkud, nepředpokládá, že chlap bude žrát levonorgestelum 🤦‍♀️, může být problém u pacientů s těžkou jaterní dysfunkcí, no a u pacientů s intolerancí laktosy. Tím to ale prakticky končí.

Celkově je to docela bezpečné léčivo, to kdybys četl compendium u antipsychotik, například, to je jiný příběh! 😅

Summa summarum: můžeš se z toho poblít, posrat, můžeš z toho mít strupy, může Tě bolet hlava a můžeš z toho být unavený. 😂

Savier, Savier, Ty tu babu nikdy mít nebudeš! Sotva si nějakou najdeš, tak se chceš tak družit, tak se seznámit tak intimně, že jí žereš prášky proti parchantů zadělání! 🤪 To nejde, toto! To už nedělej! 😜😂

Zdroj: https://www.su­kl.cz/download/spc/SPC25­119.pdf

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Savier

No přiznávám se… Zobnul jsem si 😓 Byla to kravina, hrozně mě to mrzí. Už to nikdy neudělám 😂

Avatar uživatele
Filip84

Savier: A kdes ho vzal? 😅

Avatar uživatele
da ny

Proč by to proboha, dělal?
6e by „omylem“?
😉

Avatar uživatele
Filip84

Savier, Savier: A pak se divíš, že nejsi v žebříčku, že jsi diskriminovaný! 😜😂

Avatar uživatele
Filip84

Jo, a máš jebat s gumou! 🤦‍♀️ Už si to trénuj, si kup, v Kauflandu mají laciný a nos doma, abys si zvykal! 😜😂

To jsou themata, tvl! 🙈

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví