Klarka63638

Kde najít zubního lékaře Ostrava

Chtěla bych se vás tady zeptat kde přidají nove pacienty zubní

Odpovědi
Ametyst

Zdravotní pojišťovna musí mít tyto informace. Pátrat na vlastní pěst je težké.

df

Nejlépe se hledá v mapách.🤓

EKSOT123

Zkuste Brno! Před pár lety jsem hledal zubaře, vzdal jsem to, léčím vše jen práškama, což ovšem není dobré pro tělo a další záněty. Tenkrát ale brala nějaká ordinace v Brně. Ale možná bude navzdory zubařům lépe:
https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/domaci-politika-poslanci-schvalili-mirnejsi-pravidla-pro-zubare-ze-zahranici-250026