KriKriKri

kde si koupit košilu za lacinej peniz nechci utratit moc chechtaku páč jsem držgrešla !??

Odpovědi
Filip84

Tak takovou píčovinu nenos! 🙄

Kup si šaty v sekáči, to pořídíš i pod stovku, do dvou maximálně. Jako spodnici máš v Lidlu teplákovou sukni za stovku, a když počkáš na podzim, bývaj v akci pančochy: když koupíš troje, máš je dohromady za Kč 150.00! 😎

To máš šaty stovku, spodnice stovku, troje pančochy stopade, dohromady Kč 350.00! 😎 Maximálně Kč 450.00. A když chytneš výprodej „vše za 40“, nebo tak něco, dostaneš se i pod dvě stovky.

Levněji už to nejde, oblečenej budeš od krku až po paty, a za cenu ani ne jedné košile! 😎

A tys chtěl kupovat takovou píčovinu! 🙄😂

zjentek

Držgrešla? Pak všude u kontejnerů ZDARMA! Pořídíš zde ZNAČKOVÉ z druhé ruky, často téměř nenošené, nezřídka I NOVÉ!

df

Nebuď držgrešla. Je to choré
odeslat🤓

KriKriKri

dobré rady bez úhrady