zjentek

Pokud se mně zaběhne manželka/přítelka, tak jediným řešením je pak nahlásit pohřešovanou?

Mně dneska přišla smska ze zvířecího detektiva.cz, jejíž rozesílku zajišťuje O2 a ta mě vlastně mě vedla k zamyšlení, jaké jsou vlastně všechny možnosti (kromě VB) 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Odpovědi
da ny

Pohřešovat, hledat se bude zaběhnuté zvíře .
Pokud se ti „zaběhne“ manželka/přítelka, tak t nasadila,
pomyslné parohy (nevěra). To jistě víš. A troubit to nikomu nemusíš 😛
P.S.
To jsem zvědavá, co ti napíše, za odpověď, zdejší AI-ík 😉

Tonda Káňa

Promiň, ale vůbec nechápu, o čem to mluvíš… 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

aliendrone

Už se ptáš jak Rokio (aj.). To přeci záleží na tom, jaký máte spolu vztah (myslím kvalitativně, nikoliv právně). 😉

V úvahu přichází i:
Sprint do kostela, odmodlit 100 otčenášů a 50 zdrávasů, zapálit tucet děkovných svíček a do kostelní kasičky z vděčnosti šoupnout alespoň 7 (šťastné číslo, neskrbli!) Masařek. 😉 😂 😂

zjentek

Ta smska byl jen příklad toho, jaké jsou vlastně možnosti (hledali nějakýho jacka russela z Vrbic u Karviné).