zjentek

Snažíte se vidět v lidech jen to dobré?

Jsem docela přesvědčený, že například Filip84 či má maličkost se o toto snažíme ze všech sil. Tedy jsme tací uživatelé, kteří se snaží vidět v lidech jen to dobré, čili krásné. Bylo by netaktní opomenout zde také mého přítele Arcimozka, který se v ohledu k tématu nachází dokonce na takovém vývojovém stupni, odkud lidskou dobrotu a krásu už přímo vidí, jak prýští z lidských duší. A co vy ostatní? Také se snažíte žít tak, abyste v lidech viděli jen to dobré? 🙋‍♂️

Nejlepší odpověď
da ny

NE „jen“, to dobré, ale hlavně TO dobré.
Případně, I TO dobré.

Další odpovědi
Drap

Snažím, ale u některých jedinců se mě to moc nedaří.

Rokio

Ano. Dokážu i na vrahovi vidět něco dobrého.

Syd

Ne. Spíš se snažim brát konverzaci věcně a nedělat zevšeobecňující závěry na základě jednoho názoru či prohlášení.

Kelt

Určitě, ale občas je třeba ty růžové brýle odložit.

zjentek

Da ny, pěkné, pěkné… To se mi líbí 🌹