SadBoy0

Kde mohu zdarma stahovat filmy v českém dabingu?

Kde mohu stahovat filmy v cz dabingu? Zcela zdarma?
O torrenty moc zájem nemám.
Za každou odpověd jsem vdečný.

Nejlepší odpověď
iceT

Fastshare, webshare, sdílej.cz, datoid, přehrajto, tam je to dokonce i nejrychlejší.

Další odpovědi
Rokio

Fastshare

Tonda Káňa

Proč? Chceš být počítačový pirát? Já chápu, že lidi nechtějí nic platit, ale zase si vem, kolik práce si s těmi filmy dali jejich tvůrci. Ti z těchle warez stránek nic nemaj, vydělavají na nich akorát ti piráti. Proto, i když je to možná nepopulární názor, bych ty filmy osobně koupil, podpoříš tím autory i své dobré svědomí.

Já jsem dělník v exekucích, ale i tak si ty filmy kupuji, protože stahovat to ilegálně je mi trapné…

aliendrone

Bambilion možností, záleží na tom, „jak umíš“. Jde to třeba i z leckerých streamovacích sajtů, naopak úplně bezznalostně to jde např. z fastshare.cz aj. podobných webů. ☺

Filip84

prehraj.to, fastshare.cz

Snad se mi ani nestalo, že bych tam něco českýho nenašel! 😎