Avatar uživatele
Filip84

Vyvolávali jste někdy duchy?

Třeba ducha „zemřelého Václava Vojtíška“, aby vám řekl, ostříhají-li Naděnku na Lageru dohola: https://youtu­.be/qDYbLyGGP5U?t=13312 😂

Ne, dělám si z toho legraci, ale ona to až taková legrace není. Může bejt, ale také nemusí. 😅 Ale to nechejme stranou, nyní.

Vyvolávali jste duchy? Co já vím, jako malí – holky to dost často dělají, na táborech se to, prý, dělává (z nudy! 😅). A jestliže ano: mělo to pro vás nějaké následky, ať už tak nebo tak, jednoduše: změnilo to něco ve vašem životě, o čem víte?

Já ne. Myslím, že nějaké snahy o to byly na základce, ale já jsem nikdy nechtěl. Nevím proč, ale celý život nějak „vím“, že to není pro mne – nevím proč, je mi jedno proč! 😅 Asi proto, že sám nejsem rád otravován … 🤪

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? df, aliendrone před 12 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Odpoveď byla označena jako užitečná

Bohužel, (z neznalosti),
v pubertálním věku, ano.
Jednou na školandě, pak na internátě. 😉
Protože, od určité doby „vím“, „cítím“, už to sama nedělám, neúčastním se.
Dokážu sice, zbloudilé a zapomenuté duše, odeslat do Světla,
ale nedělávám to. Přenechávám zkušenějším a povolanějším.
:D

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Ne, ale za to je umím vypouštět. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ale ano, nepopieram to. Na rozdiel od väčšiny tých, ktorí to skrývajú, alebo naopak často to prežívajú a prenášajú svoje vidiny do skutočného sveta a presadzujú ako pokrok v myslení človeka.
len pozrite médiá na ich spravodajských stránkach, tam tých dôkazov môjho tvrdenia nájdete veľa
Prirodzene, nerobím to tak, ako máte na ilustračnom obrázku, ale pri písaní nielenže vidím a počujem svoje postavy, ale aj cítim ich myšlienky, akoby som bola tam prítomná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

Jednou v dětství jsem se o to pokusila, ale nikdo z pozvaných (spolužáků) nedorazil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

Ducha vyvolám když si prdnu. Děkuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Je to možné, v dětství jsem zkoušel kde co (mnohem větší bejkárny). Jestli ano, tak to za nic nestálo, protože to nebylo hodné zapamatování. ☺

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

Jistě že jo, dlouhá léta jsem pracoval s dětmi, dělal jsem i víkendovky a ty se neobešly bez nočních her, strašidelných historek a vyvolávání duchů… Komunikovali jsme přes „dej nám znamení“ jednou kdosi svým dotazem ducha urazil a svíčka vyprskla a zhasla. Seděli jsme asi 5 minut ztuhnutí jak sochy, než se odvážil někdo něco říct …
Na jednom mlýně kde prokazatelně řádil duch zhrzené mlynářovi milenky, to bylo ještě strašidelnější. Citlivější děti i instruktoři vyšilovali a já tam musel duchaření zakázat…

Upravil/a: agentpv

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Ne, nikdy jsem v to nevěřil a ani nechápu, jak na to někdo mohl kdy věřit. Vědecky je to nesmysl. Ani moje sestra, která je trochu ezotericky založená, to nikdy nedělala. A to už je co říct…

0 Nominace Nahlásit