Nandi

Byli byste schopní natočit tornádo?

Já malé ano,velké rozhodně ne – hned bych vyhledal nějaký úkryt a vůbec bych se nezabýval nějakým točením.
zdroj obrázku:Pixabay.com

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná odpověď

Nikdy jsem tornádo nezažil, tak nemohu ani odhadnout zda bych vyfotil, nebo ne. Bylo by to hádání z kříšťálové koule.Je známo, že nikdo nedokáže odhadnout, jak by se zachoval v krizové situaci.
Je to opět Co by, kdyby a otázka jen pro otázku.

Další odpovědi
Kepler

Ano

Ale jen za podmínky, že bych seděl v tanku, nebo aspoň obrněném transportéru.

Nandi

Kepler
Možná by tě tornádo o síle F5 odneslo i s tím tankem.