Zalohujmese

Byli byste pro zrušení internetu?

Co demonstrovat pro zrušení internetu, nejspíš to nic nezmeni ale proč to nezkusit. Je strašné jak ty mladi furt jen koukaji do mobilu.

Nejlepší odpověď
anonym

Jděte příkladem a požádejte svého poskytovatele internetových služeb o ukončení připojení.:-)

Další odpovědi
Reezo

Internet je jen nástroj a nástroj nemůže za to, že ho lidé používají více než je zdrávo.

elkon

Ne, přináší možnost získat rychle řadu informací.

Kajoch

Ne.Viz.odpověď elkon…

Franta_Intoš

kdyby zrušili internet tak nemůžeš napsat tento příspěvek, není předpověď počasí, a mnohem víc.
nemůžeš poslouchat písničky atd.
Mimochodem hraní na internetu spolčuje mega moc lidí mezi jinými project greenfield.
Určitě vyhledej a zjisti víc

Spartaboy

Ať se zruší mobilní internet a zavede jen wifi s rychlostí max 25 MB/s. Dokud se to neprověří jestli to nemá škodlivý vliv na zdraví a na přírodu a život elementálů více Margot Ruis. Jako nejsou mystické zážitky schizofrenií tak ani jemnohmotné světy nejsou jen něčí výplody. Díky tomu vám nebude internet ničit zdraví pokud WiFi vypnete a nebo pokud jej nebudete vůbec mít. Hawg.

Dochy

Franta_Intoš
kdyby zrušili internet ta … není předpověď počasí, a mnohem víc.

Tak co já pamatuju, tak předpověď počasí bývala i v osmdesátých letech… myslím že hned po večerníčku (bez záruky, ale určitě na ČT1 někdy mezi 7.00 a 8.00 večer