Avatar uživatele
aliendrone

Celkem by mne zajímalo, PROČ zmizela moje otázka. Nějaké názory?

Dotaz na to, jestli vnímáte manipulace. Nevím jaké pravidlo jsem porušil, vulgarity tam žádné nebyly. Nebo už jsme na tom TAK ŠPATNĚ, že podobně „citlivé téma“ je TABU? 😮

Doplnění > takže:

  1. se všem omlouvám, otázka tu JE
  2. přísahám, že jsem žádfný lektvar nepožil, VÁŽNĚ
  3. OPRAVDU jsem ji usilovně hledal, ale prostě se mi nezobrazila (ani v „mých odpovědích“ (v profilu), kde by měla být hned navrchu – teď už tam JE)

Ale jinak Tonda Káňa – DOBRÁ úvaha. 😉 🙂

Jinak je otázka nadále bezpředmětná, za potlesk předem DĚKUJI. 😉

Zajímavá 0 před 62 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tonda Káňa

Počkej, dyť nezmizela? Že ty sis dal takhle na večer nějaký lektvar? 😁👌

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Disraeli

Tahle? https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vnimate-to-jak-se-s-nami-manipuluje 😮 🤭🫢

Ale jestli myslíš nějakou jinou, tak to bude asik cenzurou… ;) 😅

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Emefej

Prostě s tebou někdo manipuluje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Aliendroník nešťastný, že vy ste už mysleli na vítanie udatných Bratov prichádzajúcich z Východu obrnenou vozbou a oceľovými vtákmi sprevádzanými a zo strachu o svoju pre Zem neprijateľnú prítomnosť ste zabudli že dnes sa píše iný rok 21.8.2024, nie 21.8.1968

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Led, na vítanie ocelových ftáků si musíte počkat nejméně do r. 2031. Děkuju.

Avatar uživatele
led

zjentku, pokiaľ dobre pamätám, v Prahe pristávali oceľoví vtáci v noci z 21. na 22. augusta 1968

Avatar uživatele
led

Prepáčte preklep o 1 deň
V Prahe pristávali v noci z 20. na 21.8.1968

Avatar uživatele
aliendrone

Gmmm, tak teď budu vážně vypadat, že jsem něco požil, chjo. 😮 😕
Přirozeně jsem chtěl napsat „v mých otázkách“ po rozkliknutí profilu (venkoncem to se zobrazuje po rozkliknutí profilu). No to se prostě může stát jen mně, upravit to již nejde. Inu důkaz, že jsem PRAVÝ a NEFALŠOVANÝ aliendrone. 😉
Ale tohle ještě NIC NENÍ, to kdybych začal s historkami ze života drona… Polovina z vás by se zadusila smícham a druhá by byla plešatá, bo by si vyškubala vlasy. 🙂

Avatar uživatele
Disraeli

Tak buď si něco požil ANEBO máš nějaké „přirozené“ halušky v důsledku veselejší psychiky.. 😆 Jiná možnost nepřipadá v úvahu. ;)

Nový příspěvek