diesel114

Proč počítač hučí?

počítač už od dubna strašně hučí, myslel sem že je to velkým množstvím prachu, byl sem u strejdy který pc vyčistil (pc tam byl tichý) doma chvíli taky, často se to dá snášet ale i tak je to moc hlasité, většinou je to však naprosto neúnosné, žádné pochybné stránky na netu nenavštevuji, 2× sem vrátil pc do tovarního nastavení, prozkoumal pc 4 antiviry, vypadá to nejspíš na trest od boha. Lze to vyřešit?

PS: jo, takže mám počítač za 40k a nevydrží ani dva roky?

Odpovědi
Kelt

Nevím, co chceš. Počítač můžeš vyměnit , nebo si koupit nový počítač . A každý jednou umře. S tím nic nenaděláš. Nikdo a nic není věčné, vše se mění obnovuje.

elkon

Jestli hučí, tak vyměň ventilátor.