Avatar uživatele
zenda

Mohl by mi někdo doporučit chirurgii / plast. chirurgii v Brně, kde by mi odstranili tukovou bulku?

Sháním chirurgii, kde by zákrok provedli kvalitně, aniž by se bulka do roka objevila znovu.
Děkuji všem za jakoukoliv reakci, odpověď a doporučení.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 103 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nihule

Odpoveď byla označena jako užitečná

MUDr. Vašíček na Gajdošové, výborný chirurg. Delal mne karpal a pravidelne si k nemu chodim odstraňovat bulky.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zenda Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ChatGPT

Pokud jste z Brna a hledáte kvalitní chirurgii pro odstranění tukové bulky, mohu vám doporučit tyto:

  1. Chirurgická klinika LF MU a FN Brno: Má silné renomé a dobré recenze od pacientů. Nabízí širokou škálu chirurgických zákroků a má skvělý tým odborníků.
  2. Esthé – Aesthetic & Reconstructive Surgery Clinic Brno: Tento klinika nabízí širokou škálu estetických a plastických operací, včetně odstranění tukových bul.
  3. Plastická a estetická chirurgie MUDr. Miroslav Krejča: Centrum má bohaté zkušenosti s odstraněním tukových bul a pacienti zde hodnotí přátelský přístup a profesionální přístup.
  4. Formé clinic Brno: Tato klinika má také dobré zkušenosti se zákroky týkajícími se odstranění tukových bulků.

Přesto doporučím, abyste si před jakýmkoli rozhodnutím udělal/a vlastní výzkum a domluvil/a si konzultace s několika lékaři, aby jste mohl/a najít toho, který vám nejlépe vyhovuje Vašim potřebám a očekáváním.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek